nl
de

Contactgegevens:

+31 (0) 493 671 888

Organisatie

Wie is wie

Directie


Aloys Hoefnagels
0493-671889
Aloys@hoefnagelstransport.nl


Jan Hoefnagels
0493-671887
Jan@hoefnagelstransport.nl

Operations


Hoofd Planner
Arien Kluitmans
0493-671896
Arien@hoefnagelstransport.nl


Planning kraanwagens
Peter Paul van Tilburg
0493-671893
peterpaul@hoefnagelstransport.nl


Planning kraanwagens
Eugene Frenken
0493-671891
eugene@hoefnagelstransport.nl


Planning vlak vervoer en binnenladers
Patrick Keulen
0493-671885
Patrick@hoefnagelstransport.nl


Planning Container trucking
Henk Thoer
0493-671883
Henk@hoefnagelstransport.nl


Planning Container trucking
Timo Cox
0493-671886
Timo@hoefnagelstransport.nl

Personeelszaken


Jolanda Kanters Hoefnagels
0493-671884
Jolanda@hoefnagelstransport.nl


Ellen v Meijl
0493-671888
Ellen@hoefnagelstransport.nl

Administratie


Hoofd Administratie
Gino Dankers
0493-671894
Gino@hoefnagelstransport


Loonadministratie
0493-671895
John@hoefnagelstransport.nl


Debiteuren
Dorien Schuman
0493-671890
Dorien@hoefnagelstransport.nl


Debiteuren
Linda Swinkels
0493-671892
Linda@hoefnagelstransport.nl


Crediteuren Marjo Kuijpers
0493-671888
Marjo@hoefnagelstransport.nl

Historie van Gebr Hoefnagels Transport Asten

Gebroeders Hoefnagels Transport is een familiebedrijf uit het Brabantse Asten, haar organisatie met een nevenvestiging in Weert. Hoefnagels Transport is sinds de oprichting in 1943 uitgegroeid tot een professioneel transportbedrijf, dat bekend staat om haar flexibiliteit en klantgerichtheid. Gebroeders Hoefnagels Transport heeft een informeel karakter; ondanks groei en succes, zijn de kenmerkende eigenschappen van het familiebedrijf altijd behouden gebleven.

Met zo’n 150 trekkende eenheden en 222 medewerkers is Gebroeders Hoefnagels Transport flexibel in haar planning en staat het bedrijf garant voor snelle en zorgvuldige levering. Gebroeders Hoefnagels Transport heeft veel kennis ván en ervaring mét het vervoeren van bouwmaterialen. Ook is het bedrijf gespecialiseerd in het uitzonderlijk en speciaal transport. Daarnaast richt Gebroeders Hoefnagels Transport zich op container-vervoer, zowel nationaal als internationaal. Het heeft enkele opdrachtgevers van klinkende naam, met wie al een jarenlange relatie bestaat.

De hele planning is geautomatiseerd en alle voertuigen hebben een boordcomputer. Door deze boordcomputers kunnen alle voertuigen via track & trace gevolgd worden. Hierdoor is het voor de planners eenvoudig om te bepalen waar een voertuig zich bevindt en kunnen eventuele vertragingen tijdig gecommuniceerd worden.

Sinds 1 april 2014 zijn we ook actief op de Duitse markt. We kunnen de verschillende soorten transport ook aanbieden aan Duitse opdrachtgevers, via onze vestiging in Straelen. Uiteraard voldoen deze transporten aan de Duitse wet- en regelgeving.

Gebroeders Hoefnagels Transport staat bekend als een betrouwbare partner. We denken actief mee met onze opdrachtgevers, bijvoorbeeld over de beperking van extra laad- en los tijden. Indien nodig, kunnen we direct inspelen op veranderde omstandigheden op de bouwplaats. Ook voor alle overige logistieke oplossingen is Gebroeders Hoefnagels Transport dé partner.